41avm.com 1998 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ÖZGRUP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SAN.LTD.ŞTİ tarafından kurulmuştur. Kocaeli Ticaret Odasına kayıtlı firmamız müşterileri için en kullanışlı ve kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla kullanıcılarına sunmayı ilke edinmiştir. 

4 Katlı 2.500m2 'lik showroom, depo ve paketleme bölümleri ile toptan ve perakende satışın yanı sıra 41avm.com üzerinden de ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Onlarca personel ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Ürün portföyünde Bahçe mobilya guruplarından, Türkiyenin en büyük üreticileri olan Novussi, Siesta Kastamonu plastik, Irak Plastik gibi markalarla bire bir çalışarak en geniş ürün portföyü ve kaliteli bahçe aksesuarları satışının yanı sıra, Cafe restoran ve oteller içinde servis sunum ekipmanları, temizlik ürünleri, Ev ve iş yerleri için Plastik araç ve gereçlerin satışını da gerçekleştirmektedir.  Konusunda uzman personelleri ile iş bağlantılarından tedarik süreçlerine, Transfer ve teslimat konularına kadar tüm adımları profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. 

 

1998 Yılından bu yana sürekli büyüme kapasitesi ile Kocaeli haricinde şimdi tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan 41avm.com tüm işletmelere özel çözümler üretebilmekte ürün tedariğinden sipariş teslimine kadar tüm aşamaları başarı ile tamamlamaktadır.  Konum itibari ile Kocaeli / Başiskele de bulunan yeni plazamız çevre illerden de müşterilerini ağırlamaktadır. Direkt üretici fabrikalar üzerinden ürün tedarik sürecini işleten mağazamız bu sebeple müşterilerine de uygun fiyatlı ürünler sunabilmektedir. Binlerce ürün çeşidi ile farklı sektörler ve hane kullanıcıları içinde ürün portföyünü geliştirmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR